obměna botníku

S jarem přichází obměna botníku!

Máme tu konečně duben a společně s ním přišly i velmi vysoké teploty, což je skvělé! Přesně na ně jsme čekali už nějaký ten pátek, a tak se není čemu divit, když sotva, co se teploty dotkly dvaceti stupňů nad nulou, vycházíme ven pouze v tričkách a oblíbených teniskách. To vše k jaru patří, tak snad takové krásné počasí vydrží i přes nadcházející velikonoční svátky. Právě ty jsou neoblíbené zejména u žen, protože kdo by se přece těšil na výprask? Samozřejmě netěší se na Velikonoce pouze z důvodu velkého výprasku, ale také kvůli tomu, že tomuto svátku předchází naprosto velký jarní úklid, který nemá rád snad nikdo. Ženy obzvlášť.

Jenže takový jarní úklid se nevztahuje jen na utření prachu, na umytí oken nebo perfektní vysávání. Mnohdy se dokonce stává, že měníme kompletně všechno povlečení, pereme polštáře, čistíme koberce a mnoho jiného. Není to z důvodu velké velikonoční návštěvy, ale kvůli tomu, že po Vánocích je zapotřebí udělat naprostý úklid, abychom objevili zapadnuté buráky v sedačce či v gauči. Mimo jiné se však pouštíme i do velké obměny šatníku a botníku, protože je načase, abychom konečně uklidili zimní bundy, čepice a šály a vytáhli mnohem lehčí oblečení, mezi které se řadí především tenké bundy nebo klobouky či kšiltovky.

Na botník však nezapomínejte! I ten je součástí jarního úklidu

U velkého jarního úklidu nezapomínejte na botník, který je také součástí velké obměny. Na kozačky a sněhule už tu nebude rok místo. Místo nich raději vyndejte oblíbené tenisky, dále baleríny, a jestliže se chcete připravit už i na letní horké dny, nezapomeňte vytáhnout i žabky či sandálky. Pokud takové počasí bude pokračovat, brzy bychom se mohli dočkat slavných sandálů a bílých ponožek v nich. Ach, tím jsme zkrátka proslulí a rok co rok se takový rádoby trend opakuje, i když snáší vlnu kritiky.