Jaké typy tenisek

Jaké typy tenisek se chodí opravdu k všemu?

Konečně je tady trochu přijatelné počasí, což nasvědčuje tomu, abychom trochu změnili šatník. Tlusté kabáty už můžeme schovat hluboko do skříní, kozačky společně s nimi a můžeme vytáhnout opět oblíbené lehké bundy, džíny s roztrhanými koleny, dále sukně i šaty. Díky tomu, že letošní zima byla takový, jaká byla, nebylo možné ani s punčochami nosit dané kousky. Teploty totiž sahaly do mínus třiceti stupňů Celsia, a tak se nedalo čemu divit, když jsme byli rádi, že jsme si oblékli teplé oteplovačky a k tomu huňatou čepici. Nyní je však čas určený k tomu, abychom se soustředili na změnu šatníku a botníku. Je načase vytáhnout hlavně tenisky, protože ty jsou opravdu nyní velmi trendy. Většinou se jednalo o oblíbenou obuv kvůli tomu, že jsou naprosto pohodlné. Nyní však trhají rekordy ve světě módy.

Nosí se naprosto ke všemu!

Tenisky se totiž nosí opravdu ke všemu. Známe jistě kombinace pohodlí, a sice džínů, lehkého topu a pak následně tenisek. Nyní se však staly populární i se sukní a šatami. Pokud si zvolíte ještě dlouhý kabát rovného střihu, kontrastní barvu tenisek a černé silonky – panečku, to bude outfit! Díky tomu, že se nyní stalo velmi populární kombinovat ležérnost a elegantnost, si tak konečně přijde na své hned několik žen, ovšem i mužů. Klasika, která spočívala v tom, že kabát nejde kombinovat s teniskami nebo že lodičky lze přiradit pouze k formálnímu stylu, což spočívá v úzkých kalhotách, sukni nebo k šatům, to už je také dávno pryč. Nyní se lodičky nosí především k džínům s roztrhanými kalhoty.

Pokud byste chtěli tenisky ještě více trendy, zkuste si zakoupit ty s nějakou aplikací. Kamínky jsou opravdu velmi trendy, ovšem také jsou skvělé ty se zlatými či stříbrnými špičkami. Mimochodem stříbrné a zlaté aplikace na botách či jinde jsou stylové! Tak s nimi nešetřete a nebojte se jich!