Lesklá obuv

Lesk všude, kam se podíváš. Zejména boty se musí lesknout

Určitě jste zaregistrovali, že se začala nosit zejména lesklá obuv. Na scénu totiž přišly polobotky či baleríny, které se už dávno nekupují v matných provedeních. V současné době se právě tato obuv kupuje nejen v lesklé podobě, ale taky v kovových barvách. Proč? Protože tak to udává móda. S kovově zbarvenými polobotkami jsme se setkali už vloni a ani letos nevyjdou z módy. Navíc k nim přibydou další lesklé a kovově zbarvené kousky, které dýchají extravagantností.

Pokud sledujete módní svět, určitě jste zaregistrovali, že se do módy dost angažuje extravagance. Ve vitrínách obchodů se setkáváte s masivními kabelkami, které mají ostny všude, kam se podíváte. Kromě nich však v obchodech najdeme i lesklou obuv, která zaujme na první pohled nejen mnohými extravagantními aplikacemi, ale i tvarem.

Jaké boty tedy musí být lesklé, pokud chceme působit stylově?

Polobotky budou opět udávat styl. Opět uděláte nejlépe, pokud si zakoupíte polobotky v mnoha kovových barvách. Zlaté se hodí nejen k černému looku, měděné polobotky si zamilujete především v kombinaci s šaty a stříbrné polobotky se perfektně hodí ke kostýmům.

Pokud netoužíte vyniknout kovově zbarvenými botami, doporučujeme si koupit lesklé polobotky, na kterých najdete kupu aplikací. Právě aplikace na botách v podobě perliček nebo ostnů působí extravagantně a extravagance vládne letošnímu módnímu světu.

Nejen polobotky, ale i lodičky

Lesklé a kovově zbarvené však nemusí být jen polobotky, ale i lodičky. I když je plesová sezona dávno za námi, takto lesklé a zbarvené lodičky se dají nosit i na jiné slavnostní události. Kromě lodiček si v kovových barvách kupte i nazouváky či například baleríny. U balerín si dejte pozor na to, s čím je kombinujete. Přece jenom se nehodí ke všem kouskům oblečení.