Károvaný vzor

Károvaný vzor nesmí chybět v šatníku. Milují ho ženy i pánové

Pokud sledujete módu, určitě vám neuniklo, že se do módy vrátil károvaný vzor. Doposud jsme se v obchodech mohli setkat především s květinovým vzorem, který se dostal nejen na dámské oblečení, ale taky i na pánské oblečení. Nyní se ke květinovému vzoru přidal kárový vzor, který si lidé zamilují. Populární je zejména na určitých kouscích oblečení. Na jakých? To vám prozradíme v článku.

Jak jsme zmínili, károvaný vzor se opět vrátil do módy. Dříve byl velice populární, nyní je však ještě oblíbenější. V současné době si můžete koupit mnoho kousků s tímto vzorem, jenom to chce vědět, jaké kousky skutečně stojí za to.

Kostýmky jsou víc než perfektní

Mezi současné trendy se řadí kostýmky. Ještě donedávna ženy milovaly především šaty, do kterých se oblékaly takřka při každé slavnostní události. Dnes však nezaujmete s šaty, nýbrž s kalhotami. Lépe řečeno – s kostýmky.

Kostýmky byly populární tak před dvaceti lety. Opět je to tedy důkaz, že se móda vrací do minulosti a že oživuje staré dobré trendy, které si opět zamilujeme. Kostýmky si dnes můžete koupit v mnoha provedeních. Vedou zejména ty, které se skládají z vypasovaného dlouhého saka a z cigaretových užších společenských kalhot. Koupit si je můžete v mnoha barvách, nejlépe ale uděláte, pokud si je koupíte v šedém károvaném provedení.

Jaké další kárované kousky stojí za hřích?

Samozřejmě kostýmky nejsou to jediné, co si můžete v károvaném provedení koupit. Mezi oblíbené kousky se řadí i kárované šedočerné topy nebo kárované šaty rovného střihu, jež lze zakoupit například v obchodech značky MOHITO. V současné době si můžete zakoupit i kárované kabáty, které taky stojí za hřích, či kárované baleríny, jejichž koupi si však dobře rozmyslete. Přece jenom baleríny nejsou nejmodernější obuví, navíc kárované baleríny nesladíte ke všemu.