nejdražší kabelky světa

Nejdražší kabelky světa – znáte je?

Která žena by nemilovala kabelky! Kabelky jsou součástí každého looku a rozhodně by se na ně nemělo zapomínat nebo by se kouzlo kabelek vůbec nemělo podceňovat. Jestliže si nemůžete vybrat z těch kabelek, které většinou najdete na pultech obchodů, pak byste možná měli nakouknout do nabídky těch kabelek, které se řadí k těm nejdražším. Třeba z této nabídky si vyberete!

Sice utratit tolik za jednu kabelku – to je ztělesněný hřích, ale pokud si běžně v obchodech kabelku vybrat neumíte nebo se vám v obchodech spíš nic nelíbí, pak uděláte možná dobře, že si kabelku koupíte. Využijete ji pak ke všem lookům. Jenže než si takovou kabelku koupíte, budete muset několik let šetřit, protože to opravdu nejsou kousky do sbírky za hubičku.

Nejdražších kabelek je na světě opravdu mnoho. Pojďme si však zmínit těch několik „top“ kabelek, o kterých si běžný smrtelník může nechat jenom zdát.

Mezi nejdražší kabelky se řadí i několik od Louise Vuittona

Louis Vuitton se řadí k těm nejdražším značkám vůbec. Není to značka prodávající jenom kabelky, ale také parfémy či dokonce knihy, ale zůstaňme nyní u těch kabelek. V jeho kolekcích totiž najdeme hned několik kabelek, které se řadí k těm nejdražším. Škoda jenom, že to jsou hodně extravagantní kousky.

Kabelka, která vypadá jako zalátovaná a pochází z jeho dílny, se jmenuje Louis Vuitton Tribute Patchwork. Obsazuje devátou příčku na žebříčku deseti nejdražších kabelek. Cena se vyšplhá k 42 tisícům dolarů, což je v přepočtu zhruba 840 tisíc korun.

Další jedna z nejdražších kabelek pocházející z dílny této značky je taky Louis Vuitton New Age Traveler. Jedná se spíče o batůžek, který oplývá velkým množstvím třásní a spirál. Cena se v Česku vyšplhá přes milion korun.

Nejzajímavějším kouskem z dílny Louise Vuittona je rozhodně kabelka Louis Vuitton Urban Satchel, která se řadí taky k těm nejdražším, ale nikdo nechápe proč. Je totiž složena ze všech druhů odpadu, které známe a které běžně najdeme na ulici. Cena v Česku je však až 3 miliony korun.

Jaká je ta nejdražší kabelka světa?

Nejdražší kabelkou je ovšem kabelka 1001 Nights Diamond Purse, která pochází z House odfMouawad. Její cena se pohybuje kolem 3,8 milionů dolarů, což je zhruba 76 milionů korun.