outfit

Okouzlující outdooroutfit pro ženy na lovu

Dámy, víte že i na horách a venku lze hledat lásku? Ať už jste single a hledáte si muže svých snů nebo jen toužíte poznat nové známé, učinit tak můžete v okouzlujícím outdoor outfitu, ve kterém vám to bude slušet. Na co myslet při jeho výběru, abyste nic nezanedbaly?

Outdoorové oblečení je nejen pohodlné, nýbrž i vkusné a slušivé

Ženy, které se vyhýbají rande na horách dělají zásadní chybu. Vzhledem k širokému výběru outdoorového oblečení je téměř jisté, že ve sportovních legínách, funkčním tričku a lehké větrovce jim to bude slušet stejně jako v minišatech a lodičkách s vysokým podpatkem. Rozdíl bude v pohodlí, které jim outdoorové oblečení přinese. Nejenže si ženy vedle muže svých snů udrží pevný krok (což by v lodičkách s vysokým podpatkem moc nešlo), čerstvý vzduch jim zaručeně prospěje. A co může být více atraktivní než žena, která zvládne náročný výšlap, nezapotí se při něm a ještě je sexy? V tomhle všem mohou i vám pomoct poslední trendy outdoorového oblečení.

Co si obléknout na výšlap?

Základem každého outdoorového outfitu je funkční prádlo, které dobře odvádí vlhkost a tím také zamezuje šíření se nepříjemných bakterií, které by později způsobily i zápach. Všimnout si můžete, že sportovní trička jsou dnes vyrobené z takového materiálu, žena něm neuvidíte propocené koláče v podpaží ani mokrá záda. A proto chybu dělá ta žena, která si na hory vezme bavlněné tričko, na kterém jsou pak vidět všechna propocená místa.

Další chybou je na hory vyrazit v riflích, protože na trhu existuje řada sportovních a outdoorových kalhot, které nabízejí volnost pohybu a přitom hezky vypadají. Blýsknout se žena na horách může i v případě, že si do outfitu přidá  čelenku, která jí nejen sepne vlasy z tváře, nýbrž i ochrání její uši ( v chladném počasí něco na uši doporučujeme vždy). Nejen outfitem, nýbrž i dalším vybavením můžete okouzlit váš nový kontakt. Na výšlap si s sebou vezměte měřič tepové frekvence, chytrou láhev a další vychytávky. Okouzlující outdoor outfit bude slušet každé ženě.