Aplikace na teniskách

Aplikace na teniskách je „in“

Pulty obchodů se plní stále více nejrůznějšími novinkami nejen z řad oblečení, ale také z řad obuvi. Teplé počasí a stále rostoucí teploty nám konečně umožnili, abychom ze svého botníku mohli vyřadit ne moc oblíbené kozačky a pohorky, kterým však vděčíme za to, že nás ochránily před tak obrovským mrazem, který postihl Českou republiku letošní zimu. Už ale těmto botám odzvonilo a my se konečně zase můžeme obout do pohodlných tenisek, díky kterým se cítíme naprosto pohodlně. Navíc se jedná o takový doplněk, který se řadí naprosto ke každému looku. I když chceme dosáhnout formálnosti a elegantnosti, to se nám vždy podaří s kabátem a s oblíbenými teniskami. Právě ty jsou naprosto geniální a také jsou první v řadě, u kterých jsme se dočkali novinky, bez které se na svých teniskách jednoznačně neobejdete.

Aplikace a kamínky? Není to kýč, ale nový módní trend!

Vždy jsme byli zvyklí, že aplikace na botách nepatřily zrovna k těm nejmodernějším. Bohužel se však nyní karty naprosto obrátily a my se setkáváme s botami, které na sobě mají právě tyto kýčovité aplikace. I když se nám to nemusí líbit, přesto to móda letos uznala jako hlavní trend, bez něhož se vážně nemůžeme obejít. I když to někdo mile rád udělá, mnoho z nás si ji stejně koupí už jen proto, že jsme to srazili na módní dálnici.

Nejedná se však jen o velké bizarní aplikace, které dominují na teniskách. Jsou to především kamínky, které doslova svítí na špičkách našich bot. Jedná se zejména o boty typu značky Converse, které se potýkají s tímto novým trendem. Kamínky jsou většinou posázené špičky bot, a tak záříte především díky nim. Samozřejmě dominujete také tkaničkami, protože ty dokonale ladí k těmto aplikacím. Mnohdy na jejich koncích totiž také narazíte na takovou aplikaci. Pakliže vážně nepatříte mezi zastánce této módy, měli byste jen čekat, kdy toto velké drama vyvolané právě aplikacemi na teniskách skončí, což jistě bude zanedlouho.