opasek

Opasek nebo šle? Kalhoty vám nespadnou a bude vám to náramně slušet!

Pásek a šle jsou oblíbenými doplňky pánského šatníku. Jenže vybrat si spíše zaručenou klasiku v podobě opasku nebo tak trochu retro variantu, která  jde opět do módy – šle? Ať tak či tak,  dohlédněte na to, aby kromě praktického účelu (držení kalhot na místě) byly tyto doplňky i vidět. Neboť právě o to tady běží!

Když opasek, tak pořádný!

Na první pohled doplněk, který není na mužích vidět, na ten druhý velice důležitý faktor, který drží kalhoty na pánském pozadí. Pánský opasek však znamená mnohem více. Je symbolem dokonalosti,jistoty a vychování. Víte, že je pánský opasek nepostradatelnou součástí pánských obleků? Je nejen  základním pravidlem společenské etikety, nýbrž lze právě s opaskem rozjet větší zábavu, třeba na tanečním parketu. A protože nejspíš žádný muž nechce mít kalhoty stažené na půli žerdi (tedy až na pár výjimečných chvilek), doporučujeme si pořídit opasek co nejstylovější. Vybírat můžete z kvalitních kožených opasků, které vydrží neustálé stahování a vynosíte je podstatně déle než jejich levné varianty z tržnice. Pánský opasek musí jít i vidět, proto si můžete vybírat jeho zdobenější varianty, které podtrhnou look celého outfitu.

Kde opasek nemůže, tam pomohou šle!

Opasek však můžete nechat ve skříni a místo něj si pozici vašich kalhot pojistit šlemi. Šle nebo-li kšandy jsou známé ze starých filmů a kovbojek, kde je nosil každý muž. Pravdou je, že se na šle poněkud zapomnělo, ale to nejspíš jen proto, aby mohly znovu vylézt na výsluní oblíbenosti. Šle můžete nosit na upnutém tričku, kde v případě vypracované postavy krásně vyniknou. Ocení je i vaše partnerka, která vás bude mít za co přitáhnout. Pánské šle existují v mnoha barevných variantách a provedeních, a proto rozhodně nemusíte mít v šatní skříni pouze jedny. Šle jsou dnes módním doplňkem číslo 1 a stále častěji jsou vidět v kombinaci s úzkou kravatou. Nosit je můžete do práce, na nejrůznější večírky a společenské akce.

A co vy, našli jste se v módě opasků a šlí?