Opustí úzké džíny módní svět?

Retro styl opět dobývá svět módy. Moderní jsou zejména kousky pocházející ze sedmdesátých či osmdesátých let. Mezi nimi se najdou i takzvané „zvonáče“ či celým názvem zvonové kalhoty, jež si pamatujeme hlavně z legendárního filmu „Horečka sobotní noci“. Podle návrhářů je letošní rok rokem zvonových kalhot. Kalhoty se v posledních letech snaží probojovat do světa módy, bohužel neúspěšně. Letos však může být vše jinak. Právě letošní rok je rokem retro kousků, tedy i zvonových kalhot. Znamená to, že se úzké džíny vytratí z obchodů?

Úzké džíny jsme si oblíbili. Podtrhují křivky naší postavy, jsou pohodlné a většina z nich má vysoký pas, což je dnes velice populární. Asi žádná žena si nedokáže představit svět bez úzkých džínů. Naštěstí se z módního světa nevytratí. Jsou to totiž nadčasové kousky, které jsou a vždy budou dostatečně kupované.

Zvonové kalhoty nebude nosit každý

Opět se společnost rozdělí na dvě skupiny. V jedné skupině budou milovníci zvonových kalhot, kteří na ně nedají dopustit a kteří budou ochotni je vyměnit za úzké džíny, v druhé skupině budou naopak ti, kteří zvonové kalhoty z celého srdce nesnáší. Tak to bylo i v sedmdesátých a v osmdesátých letech. Také se společnost dělila na skupiny, také zde byli ti, kteří zvonáče milovali a kteří je na druhou stranu upřímně nenáviděli.

Zvonové kalhoty na sto různých způsobů

Letošní rok se nese ve znamení retro kousků. Kdo by si však pomyslel, že mnohé retro kousky se budou prodávat v tolika zpracováních. Například zvonové kalhoty budou v mnoha provedeních. Nejen, že si je budete moct koupit v klasickém střihu, ale taky si je budete moct pořídit s volánky nebo v takové podobě, že se budou rozšiřovat už v polovině stehen. Samozřejmě najdeme na pultech obchodů i kožené varianty. Jaké variantě a jakému střihu dáte přednost vy?