tělové punčocháče

Proč se tělové punčocháče už prý nenosí?

Tělové punčocháče už se prý nenosí. A to už od roku 1995! Když se přitom rozhlédnete po ulici, dáte nám za pravdu, že tělové punčocháče nosí každá třetí žena. Že by je měly v šatníku už od roku 1995 nebo si jejich výrobci dnešní faux paux neuvědomují? A co vy, nosíte tělové punčocháče?

Proč se tělové punčocháče už prý nenosí?

Denně v nich do práce chodí vaše kolegyně, nosí je vaše setra a koneckonců vy také – tělové punčocháče. Pokud je zrovna teď máte na sobě, omlouváme se, ale prý už se nenosí a to od roku 1995! Ale jak to, že nám to 22 let nikdo neřekl? Že by nás výrobci tělových silonek schválně nechávali v omylu jen proto, že jsou v jejich výrobních plánech? Možná. Každopádně zítra si do práce vezměte raději punčocháče černé, protože ty by schválila každá módní policie. Důvodů, proč vyřadit tělové punčocháče ze šatníku je hned několik – prý působí až moc uměle, lze pod nimi vidět nedokonalosti nohou a už vůbec nekorespondují s barvou přirozené pleti. Nutno ale podotknout, že zatímco odborníci na módu na tělové punčocháče spílají, nikdo se nevyjádřil k novinkám na trhu. Ženy, které rády zkouší nové věci jistě dobře ví, že si v obchodem mohou zakoupit kvalitnější punčocháče s BB efektem, který působí na jejich nohy jako make-up. Co by na tyhle punčocháče řekla módní komise?

Punčocháče už se dnes netrhají tolik jako kdysi

Punčocháče na tělo a průhledný lak do kabelky…to kdyby se na punčocháčích vytvořilo oko. Tak tohle už dnes naštěstí nehrozí a jestli si ženy berou do kabelky lak na nehty, rozhodně ne proto, aby jím lepily oko na punčoše. Dnešní punčocháče totiž něco vydrží a ženy s nimi naštěstí nemusí zacházet jako s křehkým zbožím. Dnešní punčocháče jsou více odolnější a vydrží i několik akcí, za což lze omluvit i jejich o něco vyšší cenu.

A co vy? Dáte na naše varování a tělové punčocháče nadobro z vašeho šatníku vyřadíte nebo si je před světem obhájíte?