Provětrejte šatník

Provětrejte šatník

Pokud jde o šatník žen, často je přecpaný věcmi, které nenosíme. Zkuste tedy provětrat svůj šatník díky našim praktickým radám. Šatník si změnu, aby byl hezký a díky němu jsme byli krásní i my. Šatník, ať už je větší či menší, má být udržovaný a přehledný, protože oblečení je přece něco, co využíváme každý den. Zkuste pár triků a tipů, které jsou důležité a stojí je zato zvážit. Aby vám prádlo pěkně vonělo, dejte si do skříně obyčejné tuhé mýdlo. Do skříně se zároveň nedostanou ani moly. Můžete si tam dát i pytlíčky s vanilkou, levandulí, bylinkami i aroma.

Něco je třeba vyhodit

Ve vašem šatníku by neměly být věci, které vám nesedí. Pokud se v něčem necítíte dobře, většinou to stejně nebudete nosit. Vyhoďte věci, co jsou vám malé a vše, co jste neměla dva roky na sobě. Nebědujte nad tím, že máte kila navíc a pokud se chystáte hubnout, až se vám to povede, za odměnu si kupte nové oblečení. Věty typu, že do toho zhubnete, zabírají jen místo ve skříni. To jsou dvě hlavní kategorie věcí, které by ve vaší skříni vůbec neměly být. Mějte tam raději méně kvalitních a padnoucích kousků než tuny toho, co nenosíte.

Oživte své oblečení

Pásky nevyhazujte, i obyčejnou jednobarevnou košili či šaty oživí úzký či širší pásek. Pásky jsou stále v kurzu. Čím více barevných a stylových variací pásků v šatníku budete mít, tím lépe. Bižuterie je součást šatníku, kterou byste určitě doma měla mít. Hodí se k obyčejným a jednobarevným kusům oděvu, které považujete za obyčejné.

Zkuste také nášivky na trička i džínovinu. Stojí jen pár korun, jen se nažehlují, nebo našívají a oživí vše, co je fádní. Fantazii se doopravdy meze nekladou. Čím výraznější bude motiv, tím více zaujmete a budete originální. Flitry jsou další dobrá volba. Dokáží oživit oblečení, jako jsou trička, svetry, tuniky, kalhoty i boty. Pár aplikací nebo lemování pomocí flitrů je perfektní možností, jak oživit šatník.