boxerky

Sundejte mu kalhoty – poznáte, jaký je!

Známé moudro „podle nosa poznáš kosa“ by možná bylo vhodné přeformulovat. O charakteru muže totiž ledacos vypovídá také spodní prádlo. Pokud jste čekala, že se zaměříme na velikost či tvar mužství, musíme vás zklamat. Přesto čtěte dál, protože právě podle „trenýrek“ můžete odhalit netušené.

Bílé slipy

Značkové pánské slipy rozhodně nejsou out, ovšem ty klasické v bílém provedení jsou všechno, jen ne sexy. A pokud v nich muž vašeho srdce přeci jen vypadá dobře, můžete si gratulovat. Pravděpodobně jste „klofla“ nejpřitažlivějšího samce na světě. Ale teď vážně: podle průzkumů se drtivá většina mužů v bílých slipech do sexuálních hrátek nehrne.

Volnější boxerky

Boxerky musí perfektně sedět. Volnější kousky přísluší pouze nevyzrálým mužům, kteří se doslova zasekli v pubertě a odmítají dospět. A vy máte na výběr – buď mu je vyměníte za přiléhavější a donutíte ho opustit komfortní zónu, nebo dáte přednost někomu, kdo ví, co je život.

boxerky

Dobře padnoucí boxerky

Prodloužené neboli low cut boxerky již působí úplně jinak – vyzráleji. S oblibou je nosí pánové, kteří si váží rodinného života a raději než v hospodě tráví volno s milovanou partnerkou. Třeba i u romantického filmu, který by si z vlastní vůle nepustili.

Beckhamovské boxerky (boxer briefs)

Pánské trenky typu boxer briefs proslavila sportovní a módní ikona David Beckham. Jaký typ mužů je nosí? Především chlapi, kteří nepodceňují módní trendy a vyžadují to nejlepší. Pokud si někdo takový vybere právě vás, berte to jako poctu.

boxerky

Tanga

Nemá smysl si nalhávat, že tanga patří mezi standardní pánské trenky. Nejčastěji jsou k vidění na striptérech a výstředních jižanských typech, u kterých se vášeň pro odhalený zadek dá tolerovat. Ale když je objevíte v prádelníku manažera, raději ho podrobte důkladnému výslechu. Záliba v netradičním prádle by mohla být pouhou špičkou ledovce.