trendy podzimu

Trendy podzimu – už je máte v šatníku?

Podzim samozřejmě nelenil a přinesl s sebou také unikátní kousky, které jednoznačně musíte mít ve svém šatníku. Mezi takové kousky se řadí hlavně následující tipy, po kterých se v obchodech dívejte, protože s nimi rozhodně nyní na podzim zazáříte.

Každé roční období – tedy každá sezona – v sobě nese unikátní kousky, které jednoznačně musíte mít ve svém šatníku, pokud chcete být stylová. Takových kousků co sezonu není moc, proto se za ně vyplatí utratit. Samozřejmě každý má svůj styl a někomu se aktuální trendy líbit nemusí. To ale není případ letošních trendů podzimu, protože jsou tak vkusné a tak jednoduché, že si je zamiluje naprosto každý. Dokonce i pro ty extravagantní typy se tyto jednoduché kousky budou maximálně hodit.

Co se tedy vyhledávat, pokud se rozhodneme jít nakupovat? Neobíhejte obchody zmateně pořád dokola, ale hledejte už něco, o čem víte, že je stoprocentně stylové.

• košile poseté květinami

Aktuální hit spočívá hlavně v květinách. Květiny (hlavně ty v rudě červené barvě) jsou letošním velkým hitem, který rozhodně nesmí chybět u žádné ženy v šatníku. Najdete je dneska na kabelkách, kde jsou velice stylové, ale taky na čepicích či dokonce na kabátech rovného střihu.

Nejlepší jsou květiny ale na košilích. Košile jako jemná krása je naprosto fantastická pro všechny události. Pokud je navíc ještě obehnaná květinami, pak je to teprve ta pravá elegance. Dokonale se hodí i k teniskám, ale samozřejmě taky k polobotkám.

• krátké společenské kalhoty do pasu

Jestliže navštěvujete pravidelně například Pull&Bear obchod, tak jste určitě narazili na fantastické kalhoty, které jsou pouze ke kotníkům a sahají až do pasu. Většinou jsou na gumu a mají svislé proužky na sobě. Právě tyto kalhoty jsou letošní podzimní hit, i když jsou krátké. Fantasticky se hodí hlavně k polobotkám, ale ani s klasickými teniskami neuděláte chybu.