Obuv ke kabátku rovného střihu

Jakou obuv volit ke kabátu rovného střihu?

Jelikož je tady podzim, nejspíše chodíte po obchodních domech a sháníte nějaké vhodné kabáty, které vás ochrání před velice sychravým počasím. V poslední době je každý den deštivo, babí léto nás doslova minulo. Není se čemu divit, když se lidé najednou snaží hledat kabáty či jiné stejně teplé bundy, které nás před neustále klesajícími teplotami ochrání.

Pokud bychom chtěli zvolit stoprocentně moderní kousek, pak bychom měli volit kabát rovného střihu. Tento kabát byl populární hlavně letos na jaro, ale setkali jsme se s ním i přes loňskou zimu. Minulý rok jsme ale kabát rovného střihu nemohli najít – byl zkrátka beznadějně vyprodaný. Proto je fantastické, že letos ho najdeme takřka všude. Do mnoha obchodů přišel v kolekci „Back to school“, tedy hned na začátku září.

Jestliže si tento kabát koupíte, možná si budete lámat hlavu nad tím, jakou obuv k němu volit. Přece jenom je to většinou dlouhý kabát až ke kolenům, tudíž se k němu nehodí třeba kozačky, které jsou nad kolena. Díky přicházející zimě se ovšem nehodí nosit k němu obyčejné tenisky. Co si tedy vybrat?

S chelsea botami to vychytáte!

Nejlepší volbu, kterou můžete udělat, je koupit si chelsea boty. Jsou to ty kotníčkové boty, které mají na boku gumu. Díky tomu, že jsou nejen v dámské, ale také i v pánské či dětské variantě, k dlouhému kabátu rovného střihu si je můžete koupit bez ohledu na pohlaví. Co se týče barvy těchto bot, záleží na vás. Orientujte se asi podle barvy kabátu. Černá barva je taková univerzální, velice vkusné jsou však i bordó boty, které se hodí nejvíce k šedě zbarvenému kabátu.

Kde chelsea boty koupím?

Co se týče koupě těchto bot, pak už si s ní nemusíte dělat starosti. Vloni byly chelsea boty těžko k sehnání, ale to jenom proto, že je válcovaly hlavně farmářské boty značky Timberland. Nicméně letos nejsou oblíbené farmářky zrovna v módě. Na pultech obchodů tak najdeme většinou chelsea boty, které jsou k již zmiňovanému rovnému kabátu naprosto fantastické.