polobotky

Zkuste to s polobotkami!

To nepřitažlivější nejen na mužích, ale také na ženách je rozhodně oblečení. Styl oblékání totiž o daném člověku prozradí mnohé. Žádná žena či už si nechce nic začít s někým, kdo má na sobě o tři čísla větší kalhoty, nevkusné boty či tričko. Neplatí to však o všech lidech, bohužel (či bohudík) jsou tu lidé, kteří se opravdu dívají na to, co nosíte. Pokud chcete působit elegantně a formálně, zkuste to s oblekem, polobotkami – tedy rozhodně s formálním stylem. Ten je naprosto stylový a zároveň i nadčasový, a tak je proto vždy dobrou volbou číslo jedna.

Polobotky zaručují pohodlnost i u formálního looku

Bohužel si mnoho žen myslí, že se formální styl pojí s bolestí elegancí. Mnoho žen má totiž zafixované, že se úzké kalhoty, úzká sukně, šaty a sako nosí pouze s lodičkami. Mužům hodně závidí, protože jejich formálnost se týká především obleku, košile a pohodlných polobotek. Ovšem i ženy mohou volit verzi jménem polobotky. Udělají dokonce mnohem lépe, než kdyby volily lodičky. Lodičky jsou sice nestárnoucí klasikou, která se nyní vrací ve špičaté podobě, bohužel se mnohdy opravdu nejedná o takovou verzi, po které by nebolely nohy. Polobotky jsou tedy vhodnější na takové cesty, které jsou na delší dobu. Pokud tedy víte, že se budete celý den potulovat po městě a obcházet nejrůznější schůzky, volte raději polobotky, protože lodičky jsou vkusné na dvě až tři hodiny, během kterých nás nohy ještě jen tak nerozbolí.

Navíc jsou nyní polobotky voleny i k ležérnějšímu stylu, a to zejména k džínům, jež jsou pouze ke kotníkům. Pakliže zvolíte ještě barevné lodičky, budete naprosto styloví a trendy. Mimo jiné se nebojte různých barev polobotek. Jednoznačně si kupte do svého botníku i letošní novinku v metalově stříbrné barvě. Pokud budete mít totiž jen všední černobílá look, se stříbrnými polobotkami naprosto zazáříte.