basic kousky

Basic kousky vždycky vítězí a nikdy nevyjdou z módy

Móda je oblast, v níž se neustále všechno mění. Neustále se přichází s novými kousky, které je nutné si koupit, protože jsou zkrátka naprosto fenomenální a ten, kdo je nemá, je prostě „out“. Hlavně ženy dbají na to, aby jejich šatník nesl přesně to, co udává móda. Ovšem je nutné zmínit, že být v kurzu je hodně finančně náročné – pokud tedy nenakupujete v sekáčích, kde všechno najdete takřka za poloviční cenu (mimochodem, nakupování z druhé ruky se stalo dnes opravdu oblíbené – i ženy chtějí někde ušetřit a dnes kupodivu i na oblečení).

Nicméně je nutné poznamenat, že někdy móda do módy nic nového nepřinese, ale jenom zkrátka podtrhne nestárnoucí kousky, které se vyplatí mít v šatníku neustále. Jedná se například o velice oblíbené basic kousky, které v sobě nesou hlavně obyčejná jednobarevná trička, obyčejné jednobarevné nátělníky, přiléhavé sukně nebo klasické basic šaty, která jsou většinou na úzká ramínka.

Jak takové kousky nosit?

Je skvělé, že právě basic kousky se dají nosit naprosto ke všemu. Je to takzvaný základ našeho šatníku. Ženy si tyto kousky kupují hlavně proto, že chtějí, aby si měly vždy co obléknout. A opravdu to tak funguje – jestliže ženy nevědí, co by si oblékly, sáhnou po jednoduchých džínech a taky po jednoduchém tričku, které jim vždycky dokonale sluší.

Nicméně basic kousky se dají kombinovat i s jakoukoliv obuví – přiléhavé krátké sukně nebo šaty si však neberte k podpatkům, protože určitě nechcete, abyste vypadala jako „levná žena“. Raději sáhněte po balerínách nebo například po oblíbených sandálkách se zavazováním nebo po klasických pohodlných teniskách. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv obuv, nikdy však neuděláte špatně (jen pozor na zmiňované krátké basic kousky a lodičky).

A co kabelky?

Samozřejmě se k takovým kouskům perfektně hodí jakákoliv kabelka, ale také i dnes velice populární batohy. Mimochodem – věděli jste, že batohy jsou dnes mnohem populárnější a modernější než klasické provedení kabelek?