nejdražší značky oblečení

Značky oblečení řadící se k nejdražším, znáte všechny?

Oblečení je slabost žen. Většina žen chodí na nákupy klidně i třikrát týdně, protože to zkrátka potřebují. Pokud by však zatoužily po značkovém oblečení, možnost nakupování co týden by rozhodně nebyla přijatelná, pokud samozřejmě nevydělávají x milionů měsíčně. Jestliže si však někdy dopřejete koupi značkového oblečení, pak byste možná měli vědět i o těch nejdražších značkách světa.

Nejdražších značek světa je hned několik. Řadu z nich ani neznáte, protože se zkrátka nedostaly tak hojně do České republiky jako jiné. Je to hlavně z toho důvodu, že třeba tyto značky oblékají jenom velké celebrity a v Česku si zkrátka ještě nenašly své klienty. Ovšem tyto si dnes nezmíníme, ale zmíníme si opravdu jenom jedny z těch nejdražších značek, které známe poměrně důvěrně, protože třeba nějaký kousek z jejich tvorby doma máme, i když to není ten nejdražší.

• Louis Vuitton

Louis Vuitton je známý po celém světě hlavně díky svým kabelkám, z nichž asi nejznámější je ta hnědá, posetá iniciály. Je však nejznámější hlavně proto, že je mnohým lidem cenově dostupná. Na pultech obchodů ale najdeme i ty kabelky této značky, které se dokonce řadí k těm nejdražším v celém světě. V žebříku dvanácti nejdražších kabelek světa má Louis Vuitton více jak tři své zástupce. Nejdražší kousek tam má ten, kterým je kabelka, na níž najdete všechny odpadky, co běžně najdeme na ulici. Kupodivu se tato cena vyšplhává až ke třem milionům korun.

• Armani

Značka Armani není jen o parfémech či kosmetice, ale je to taky skvělá a velice kvalitní značka džínů. Džíny z jejich tvorby sice nejsou zrovna nejlevnější, ale jsou naprosto pohodlné a přizpůsobivé, přesto vypadají na první pohled naprosto elegantně.

• Dior

Tuto značku známe hlavně díky parfémům, které se ale v poslední době neřadí zrovna k těm nejlepším na světě. Kosmetikou se jí ale nikdo nemůže rovnat. Nejlepší jsou jednoznačně řasenky, ale také jsou velice kvalitní barvy na obočí.