Šortky, pásky

Šortky, pásky a basic nátělníky – přesně to v létě letělo

Letošní léto přineslo do módy řadu novinek a řadu nových kousků, nad kterými se rozhodně mělo pouvažovat při nakupování. V módě například stále zůstala i džínová bunda, která se dnes těší velké popularitě, ale také jsme se setkali i s oblíbenými klobouky, které taky jen tak nevyjdou z módy. Ostatně je nutné zmínit i to, že v létě bylo hodně nových kousků, nad kterými zůstával rozum stát.

Tak například nazouváky s kožíškem – kožíšek a v létě? Kupodivu se opravdu stal maximálně oblíbený. Nicméně je nutné podotknout, že ať už v létě přišlo do módy snad cokoliv, stal se velice oblíbený jeden styl – či spíše outfit – který nosila řada žen opravdu často. A to nebyl nijak zvláštní, neměl na sobě nijak zvláštní kousky – tedy až na masivní pásek, který není zrovna dvakrát stylový, ale asi se opět oprášil z minulosti.

O co šlo?

Ooutfit v sobě obsahoval hlavně krátké šortky, většinou byly roztrhané a trčely z nich kapsy ven, dále se skládaly z obyčejného basic nátělníku s úzkými ramínky, tudíž pod nimi většinou buď nebyla podprsenka, nebo byla jenom taková ta bez ramínek, nebo si ženy koupily jen a pouze samolepky na bradavky, které jim dokonale skryly to, že podprsenku nemají. Nicméně k tomu všemu se přihodil ještě poměrně masivní pásek, který známe z dob dávno minulých. Většinou jsme se setkali s tím klasickým masivním, který nemá u nás obdoby – jsou na něm většinou nějaké nevkusné a kýčovité aplikace, nad kterými stojí náš rozum.

K tomu všemu se ještě přidaly již zmiňované nazouváky, ale naštěstí v jiném provedení, než v tom s kožíškem.

Jednalo se o stylový outfit či nikoliv?

Samozřejmě je to otázka názoru – ten, kdo tento look nosil, tak byl z něj rozhodně nadšen, ale většinou se lidé shodli na tom, že je to něco, co by se mělo nosit jen a pouze na zahradu nebo do obchodu na venkově, nikoliv do města. Přece jenom se o zrovna moc elegantní ani stylový look nejednalo, ale každý má jiný styl – jak se říká, sto lidí, sto chutí, sto názorů na oblékání.