Budou válenky v kurzu?

Budou válenky s kožíškem opět v kurzu?

Po trochu aprílovém létě se nám konečně opět ukazuje podzim, a to ve vší kráse. Je až neskutečné, jak ten čas letí, ale na onu zmiňovanou rychlost si asi nikdy nezvykneme. Je nutné připomenout, že řada z nás se těší na to, až bude hlavně zima, protože doufají v to, že budou opět moct nosit pohodlné válenky s kožíškem, které byly v kurzu během loňského roku či během letošního chladnějšího jara. Ovšem otázkou je, zdali budou opět v kurzu či nikoliv?

Válenky s kožíškem jsme si oblíbili hlavně proto, že to byla naše jakási domácí obuv, kterou však bylo povoleno nosit i běžně na ven. To bylo to hlavní, proč jsme se do válenek zamilovali. Navíc byly válenky naprosto fantasticky pohodlné a bylo v nich krásně teploučko. Samozřejmě se v nich nevyplatilo chodit do deště, protože na to opravdu stavěné nejsou, ale do suchých podzimních či jarních dnů se tato obuv hodila vážně skvěle.

Někdo je nesnášel, jiný je miloval

Existovaly však dvě skupiny lidí – jedna je milovala, druhá nesnášela, bohužel ta druhá se pyšnila trochu větším množstvím lidí. Milovníků této obuvi opravdu nebylo zrovna hodně. Většina lidí si klepala na hlavu, jak se můžou někteří procházet v takové obuvi, která zaprvé klouže a která za druhé má naprosto tenkou podrážku, díky čemuž tak muselo jít naprosto všechno cítit. Jenže ti, kteří tuto obuv milovali, tak na to nehleděli. Bylo jim to jedno – bylo to v kurzu.

Vyplatí se je opět kupovat nebo se máme poohlédnout po něčem jiném?

Je fakt, že móda se stále mění. Aktuální podzim nám přinese řadu novinek, ale válenky to opravdu nebudou. Teď si všichni ti, kteří tuto obuv nesnášeli, výrazně oddechli. Jistě, budou se s nimi setkávat na ulicích stále, protože milovníci této obuvi nepřestanou kousky jenom tak nosit, ale jedno je jasné – raději si kupte vkusné lesklé polobotky, než nějaké trhnuté válenky s kožíškem, v nichž vám bude jenom horko.