čepičky na scénu

Čepičky na scénu! S jakými letos okouzlíte?

Podzim je v plném proudu. Jelikož už se ochladilo opravdu dost a většinu dní prší, tak bychom neměli zapomínat na správné oblečení. K tomuto teplému oblečení se taky neodmyslitelně pojí čepice, i když řada lidí si myslí, že se jedná spíše o zimní zboží, ale není to samozřejmě tak. Čepice jsou součástí podzimu a na pultech obchodů už je můžeme vídávat v opravdu velkém množství. Jaké jsou letos v kurzu?

Čepice řada lidí neměla až do loňské zimy zrovna v lásce. Do loňské zimy jsme se totiž stýkali hlavně s takovými čepicemi, které nebyli vkusné ani jednou svou upletenou částí. Většinou to byly velice nevkusné kousky, které se nemohly dát ani cvičení opici. Naštěstí vloni se vše změnilo a na pulty obchodů přišly naprosto skvělé bambulkové čepice, které miloval naprosto každý. A letos tomu nebude jinak.

Než se vydáte do obchodů, měli byste vědět, jaké čepice se mohou koupit a jaké nikoliv. Přece jenom koupit si nevkusnou čepici – to jsou jenom vyhozené peníze. Proto si pojďme říct, které čepice za to stojí a které máme raději nechat na pultech obchodů.

Jaké čepice si rozhodně nekupovat?

Čepice, které jsou pro nás letos tabu, jsou ty, které mají takzvaný králičí ocásek. Jsou to čepice, které byly vloni velice oblíbené, ale letos dejte králičí ocas stranou a raději sáhněte po těch klasických bambulkách, které všichni dobře známe.

Jaké čepice je povoleno si koupit?

K povoleným kráskám, které si můžeme dát na svou hlavu, se řadí hlavně čepice s klasickou bambulkou, Čepice nejsou pletené, ale perfektně sedí na naši hlavu a jsou většinou ohnuté. Samozřejmě bambulka není podmínkou.

Vkusné jsou letos na čepicích ne nápisy, jak tomu bylo vloni, ale hlavně nášivky. Čepice s nášivkami nyní najdete kdekoliv, a pokud ne, tak si kupte v obchodech s oblečením balíček hezkých nášivek a sami si je přišijte na kousky, na nichž je chcete mít.