Červená sluší každému

Červená sluší každému – jak ji nosit?

V poslední době v módním světě propukají nejrůznější spekulace, které se týkají toho, jaká barva je vlastně ve skutečnosti stylová. Je to oblíbená zelená nebo je to bordó, která se aktuálně vyskytuje naprosto všude? Nebo je to snad úplně jiný barva? Těžko říct, v obchodech se však nejčastěji dnes setkáváme právě se zmiňovanou zelenou, která je většinou ve vojenském odstínu (tedy khaki), ale také se hojně potkáváme s bordó barvou, která je hlavně na doplňcích nebo na šatech. Ovšem je nutné zmínit, že se začínáme velice často setkávat i s červenou barvičkou.

Červená je barva, která doslova nikdy nestárne. Je to obyčejná barva mnoha z nás – sluší totiž naprosto každému. Blondýnky s ní bodují hlavně tehdy, kdy si obléknou jenom lehký top této výrazné barvy. K tomu dají rtěnku ve stejném odstínu a díky tomu okouzlí naprosto každého, na koho si ukážou.

Co se týče brunetek, těm sluší trochu tmavší odstín červené – nikoliv jenom výrazný červená. Možná zabodují právě s bordó nebo třeba s rudě červenou, kterou doplní taktéž o stejně barevnou rtěnku. Nicméně je nutné dodat, že červená jako taková je elegantní hlavně na lodičkách  – a právě s nimi rozhodně zabodují ty, které mají barvu vlasu černou.

Červená je barva, která nikdy nezestárne

Pokud si zakoupíte nějaký červený kousek, pak si můžete být jisti, že vám tento kousek snad nikdy nezestárne. Jedná se o naprosto unikátní barvu, která bude stylový snad na věky. Navíc se jedná o barvičku, která byla stylová už před několika lety. Vždyť se podívejte do minulosti – spatříte tam jenom takové kousky, které nesou červenou barvičku. Rtěnky byly stále rudé – nosily se naprosto výrazně na každých rtech ženy. Lodičky byly populární také výrazné, hlavně zmiňované červené. Co se týče čelenek a mašlí do vlasů – i ty byly neustále v kurzu v barvě červené. O této barvičce se tak nesmí vést žádné diskuze – je a bude to stále módní barva, kterou nikdy nikdo neudělá krok vedle.