Jaká kabelka nesmí chybět v šatníku

Jaká kabelka nesmí chybět v dámském šatníku? Ta květinová!

Letošní léto je tu za námi a vneslo nám do obchodů řadu krásných doplňků, které kupodivu můžeme uplatnit i během podzimu. Například je to taková džínová bunda nebo klobouk, které dokonale uplatníme opravdu i během chladnějších podzimních dnů. Nicméně to nejsou jediné kousky, kterými jsme se mohli v létě chválit. Do módy se značně dostaly také kabelky, ale ne ledajaké – jedině ty květinové bodovaly!

Květinový vzor se ostatně dostal do módy obecně. Jedná se o vzor, který je jemný a je vhodný tak pro každou ženu, která miluje, když se na první pohled pozná a jde vidět její ženskost. Květiny jsou typicky ženské, ovšem například na tričkách se začíná objevovat i u mužů. Je však nutné poznamenat, že květiny už opravdu nejsou jenom moderní na topech nebo tričkách, ale vedou hlavně u zmiňovaných kabelek.

Vyšívané jsou naprostá pecka!

Například aktuálně v obchodech značky House najdete novou kolekci, která v sobě nese krásné květinové kabelky. Tedy, nejedná se tak úplně o kabelku, která by byla pokryta celá květinami, ale je to spíše půvabná, elegantní světlounce růžová kabelka (taková klasická nude barva), do níž jsou jako kdyby vyšity květiny. Působí opravdu elegantně i hlavně proto, že pásek přes rameno je z masivního řetězu – zlatého řetězu. Stříbrné doplňky jsou k ní tabu.

Najdete ji aktuálně v těchto obchodech zhruba za 600,-, ale její krása se podobá například těm kabelkám, které běžně najdete v obchodech značky ZARA. Nicméně tento kousek je přesně ten typ kabelky, který se dostal v létě do kurzu a během podzimu z něj rozhodně neodejde.

Vyhněte se hippie stylu!

Co je však nutné poznamenat, tak je to, že květiny nejsou to nejlepší naprosto vždycky. Co se týče takových těch klasických kýčovitých květin na kabelkách, které jsou celé využívané nebo pletené, to není zrovna to nejlepší, co byste měli koupit. Klasické hippie květiny dejte stranou, ale co naopak kupte, je folklorní vzor. Ten je na druhou stranu naprosto fantastický vzor, který v sobě nese zmiňované květiny.