znáte antistresové omalovánky

Znáte antistresové omalovánky?

Každý se někdy může dostat do stresové situace, která se nejlépe vyřeší horkou vodou a také dobrou četbou či hudbou. Jenže v práci se jen tak o obědové pauze nemůžete naložit do vany, abyste vypustili ze své hlavy stres, ale právě pro takové chvíle tu jsou takzvané antistresové omalovánky, které jsou na naprosto báječné a hlavně fungují.

V současné době může stres přijít naprosto odkudkoliv. Můžeme dostat výpověď, může nás šéf seřvat, můžeme si na sebe kápnout jenom kávu a hned jsme nepříjemně naladěni. Někdy jsou takzvané „dny blbec“, kdy se nám opravdu nic nedaří a jsme ve stresu od brzkého rána až do pozdního odpoledne.

Nikdy tedy není na škodu, když máte v kabelce nebo v pracovní brašně antistresové omalovánky a k tomu nějakou malou sadu pastelek. Vždy nás totiž dokonale uklidní, tím si můžete být jisti.

V čem jsou antistresové omalovánky jiné?

Antistresové omalovánky jsou naprosto fantastické pro stresové situace, jak již bylo zmíněno. Mnoho lidí ale neví, jaký je hlavně rozdíl mezi těmito omalovánkami a těmi klasickými, dětskými. Antistresové omalovánky jsou určené hlavně pro dospělé. Nejsou v podobě žádných animovaných postaviček, ale jsou naopak abstraktní. Jednotlivé obrazce jsou nepravidelné, ale hlavní vlastností je to, že vymalováváte miniaturní místečka, na která skoro ani nevidíte. Perfektně se tedy soustředíte a najednou stres vyženete ze své hlavy.

Kde je seženu?

Dneska je seženete skoro v každém papírnictví, ale taky i v celé řadě knihkupectví. Nejlevnější seženete v Levných knihách, kde je koupíte zhruba za padesát korun. Nemusíte se bát, že byste vybírali jenom z jedné verze – verzí je hned několik, proto si jistě vyberou i ti nejnáročnější lidé, které často sužuje stres.

Pastelky vám možná nevystačí v té menší podobě, protože po chvilce zatoužíte po barevnějších obrazcích – kupte si proto rovnou balení alespoň s 24 odstíny.