Jaké boty na svatbu

Jaké boty volit na svatbu?

Svatba je pro snoubence ten nejdůležitější okamžik v jejich životech. Většinou se na tento den těší hlavně ženy, které se už nemůžou dočkat toho, jak jako princezny půjdou tou krásnou uličkou k oltáři a k muži, který tam bude na ni čekat. Samozřejmě tomuto velkému dni předchází řada příprav a hlavně věčná dilemata, která se týkají hlavně toho, co si mají vzít ženy na sebe – šaty jsou totiž to nejdůležitější, ale potom přijde řada na boty – a i boty mohou všechno naprosto zničit.

Boty jsou samozřejmě nedílnou součástí každého dokonalého looku. A ani svatba není nějakou výjimkou. Boty musí vždy dokonale ladit s nevěstinými šaty – jenže dnes je jich tolik, co by se k nim hodily, že vybírání je opravdu těžké. Nechte se proto inspirovat aktuálními trendy.

Bílé boty jsou už dávno v pase!

Na svatbu si většinou nevěsty volily typicky bílé boty, které jsou asi jakousi takovou tradicí. Jenže dnes už se bílé boty nenosí ani u běžných outfitů, a tak se tedy zaměřte spíše na oblíbené botky v jiných barvách – hlavně v těch metalově stříbrných nebo i zlatých odstínech. Nebojte se této jinakosti – je stylová a moderní. Navíc tuto barvu dnes najdete i u balerín, ale také i u sandálků či u lodiček.

Samozřejmě asi nejčastěji se volí lodičky na svatbu, protože většinou máte dlouhé šaty a chcete působit vyšší – hlavně chcete mít krásné nohy, jestliže máte rozparek. Jenže ne ke každým takovým šatům se hodí právě zmiňované podpatky. Jestliže máte krajkové průsvitné šaty, nebojte se ani balerín, ale ani vkusných, takřka neviditelných, sandálků.

Každá tematická svatba si vyžaduje jinou obuv!

Jestliže však plánujete nějakou tematickou svatbu, rozhodně byste se neměli sklánět k takové obuvi, ale měli byste volit klasickou tematickou obuv. Jestliže třeba máte retro svatbu, pak se nebojte krátkých šatů po kolena, kdy k nim přidáte například červené lodičky a červenou stuhu do vlasů. Nebojte se ani typických dobových bot, pokud máte nějakou dobovou svatbu na zámku.