Jaké boty na zimu

Jaké boty na zimu

Zimní boty letošní sezóny počítají jako vždy s možností toho, co již máte ze zimy minulé, ale vždy je nutné počítat i s obměnou šatníku. Pokud máte v botníku takzvané veterány, je nejvyšší čas na výběr vhodných zimních bot. Nezapomínejte, že člověk se pozná podle bot a šaty dělají člověka. Nikdy nevíte, kdo vás sleduje a vzhled je to první, na co lidé reagují. Ano, je důležité mít své schopnosti pěkně v hlavě, jen se k nim musí někdo přes váš zevnějšek chtít dostat. První dojem nikdy nebudete moci zopakovat. Nabídka je opět pestrá a nové trendy u dámské zimní obuvi zase čekají jen na vás.

Hity letošní zimy

Letos letí výrazné barvy a potisky, přetrvává černá obuv, objevuje se i bílá klasika a moderní je hnědá, béžová či nude. Velmi populární barvou je vínová, tedy bordeaux. Pro extravagantní typy letí také lesklé, metalické, kovové barvy, leopardí potisky, lesklé kamínky, ale i PVC materiály. Takto výraznou obuv ale kombinujte se střízlivějšími kousky jednobarevného oblečení. Tak trošku se nám vrací i retro móda v rebelském stylu, punk, rock a grunge. Určitě oprašte martensky, jakékoliv vyšší boty s přezkou, lebky či britské vlajky. Nadčasové zimní kozačky jsou nejoblíbenější zimní obuví a to každoročně. Liší se jen v odlišných variacích a tvarech.

Kozačky kam se podíváš

Letos se i nadále drží praktické kozačky ve vysokém stylu nad kolena. Samy o sobě vypadají super a hodně trendy. Je třeba je tedy kombinovat k jednoduchému outfitu. Nikdy nic nezkazí ani kotníčkové kozačky. V módě je vyvýšená podrážka a pohodlný široký podpatek a moderní jsou i přezky. Stále jsou také populární třásně, cvočky, pestré i lesklé kamínky a svrchní ozdobná kožešinka. Užijete i holínky a pohodlné vlněné válenky, zabírá také pánský rebelský styl. Vyrazit můžete i v perkách, ale určitě ne v námraze, protože kloužou. Hodí se ale v podstatě úplně ke všemu. Také holínky už dávno nepatří jen do lesa a na chalupu. Pokud chcete být in, zvolte pěkné a elegantní městské holínky s kostkovanými vzory. Stále se nosí i oblíbené a pohodné sněhule.