espadrilky

Proč vykročit letní sezóně vstříc zrovna v espadrilkách?

Letní sezóna se blíží pomalými, ale jistými kroky. Už víte, v čem jí vykročíte vstříc? Obuv na léto by měla být v první řadě pohodlná – to aby vám žádný zážitek neutekl, v druhé řadě by se měla líbit a v té třetí by měla padnout k většině outfitů. A z toho vyplývá, že nejlepší obuví pro letní sezónu jsou espadrilky. Hravé, pohodlné, nedocenitelné!

Španělský temperament v nohou…nebo na nohou?

Jutová podrážka vydrží leccos – rozpálenou španělskou zem i pověstný temperament Španělů, a proto bylo jen otázkou času, kdy se z této původní španělské obuvi stane světový hit. Na ten nedají dopustit ženy ze všech koutů světa, a proto v espadrilkách vyrážejí na rande, na setkání s přáteli, na dovolenou, na pochůzky po městě, do práce…pohodlnost je nedocenitelná, stejně jako možnost vzít si je ke kalhotám i k šatům. Espadrilky si zkrátka vyšlapaly cestu k miliónu žen, a proto se divíme, že vy je ve svém botníku ještě nemáte. Na první pohled pohodlná „papuč“ je světově uznávanou obuví, se kterou si po lásce ani po štěstí šlapat nebudete. Naopak v pohodlné  a stylové obuvi dojdete mnohem dál než v obuvi na vysokém podpatku. A to je na espadrilkách tak roztomilé – žádný podpatek, maximálně klínek a přesto můžete být za dámu. Tak to vypadá, že léto si konečně budete moci užít v pohodlí.

Proč jeden pár espadrilek nestačí?

Jsou pohodlné, většinou vyrobené z přírodních materiálů a dostupné v řadě stylového provedení. A to jsou odpovědi na otázku, proč je jeden pár espadrilek ve vašem botníku nedostatečný. Je totiž škoda udržovat věrnost jednomu páru espadrilek, když na procházku můžete vyrazit v dalších. Čím více espadrilek budete mít, tím lépe je přizpůsobíte k outfitu a tím déle vám vydrží. Každopádně platí, že espadrilky k létu zaručeně patří.