Letošní kabát

S jakým kabátem letos nešlápnete vedle?

Opět je tady období kabátů. Léto zase rychle skončilo a zase velice rychle skončila i éra lehkých bund, bomber bund a taky džínových kousků. Zase se musíme smířit s tím, že jen a pouze kabáty nás dokážou ochránit před více a více sychravějším počasím, které v aktuálních dnech sužuje Českou republiku. Jenže jaké kabáty letos vybrat?

Přece jenom módní svět se neustále mění. Vloni třeba byly velice vkusné takzvané farmářské boty, letos jim však už odzvonilo, proto se těmto botám raději během letošních sychravějších počasí raději vyhněte. Do módy však přišlo několik kousků, které stojí za zmínku. Možná je znáte, možná nikoliv. Jedno je však jisté – jestliže je ještě nemáte, pak je nutnost je koupit. Nejen, že vás zmíněné tipy ochrání před sychravým počasím, ale taky se na vás bude dívat s obdivem, protože stylovější už zkrátka nebudete.

Kabáty rovného střihu jako nejlepší volba č. 1

Jestliže jste si kabát rovného střihu stihli pokoupit vloni v zimě, pak klidně tento kousek vytáhněte zase. Opět kabáty rovného střihu trhají rekordy v oblíbenosti či v prodejnosti. Vloni jsme ho nacházeli v obchodech jenom stěží, protože byl bezmezně vyprodaný, letos se s ním přichází na pulty obchodů už během aktuálního podzimu, tudíž už nyní je z čeho vybírat a dostane se snad na každého.

Tento kabát se ale nekombinuje jenom s elegantními kousky, jak by si řada lidí myslela. Jedná se o kousek, který lze kombinovat hlavně s oblíbenými pohodlnými druhy oblečení či bot. Nezapomínejte, že pokud venku neprší, nebojte se nazout si oblíbené tenisky. Jestliže by zapršelo, ke kabátu rovného střihu volte třeba chelsea boty, které jsou vážně top!

Kabáty s kožešinou jako nejlepší volba č. 2

Asi jste to už viděli – nejdříve asi ve formě klasických bund. Jedná se o kabát, který je z hnědé semiše většinou (či z jiného materiálu) a uvnitř je krásný bílý kožíšek, který prosakuje navenek. Tento kabát vypadá, že je složen ze záplat, ale není to tak. Na svých blozích ho ukazuje řada blogerek. Rozhodně však víte, o co se jedná.

A právě tento kabát takového střihu a zpracování je další letošní hit. Pokud ho najdete, pak po něm ihned sáhněte. Aktuálně se s ním setkáte například v obchodech značky ZARA, ale také H&M nebo Stradivarius.