období svetrů je tady

Období svetrů je tady! Jaké letos stojí za hřích?

Opět je tu to období, kdy budeme muset odložit šortky a šaty a kdy budeme muset vytáhnout hlavně svetry, které nás ochrání před neustále se ochlazujícím počasím. Na mnoha internetových serverech se dokonce dozvídáme i o sněžení, které má přijít už nyní – ano, tak brzy. Je tedy opravdu načase, abychom se pořádně vybavili na letošní chladnější roční období.

Během tohoto krásného, barevného období se nám na pulty obchodů dostávají aktuální trendy, kterými letos na podzim (ale jistě také v zimě), oslníte. Velkou část z nich tvoří hlavně svetry, které se staly hlavně vloni velice oblíbené, protože se začaly prodávat nikoliv v podobě běžných kardiganů s klopy, ale hlavně ve své rovní podobě.

Letos však přišla do módy naprosto jiná éra svetrů, které rozhodně letos stojí za hřích. Pojďme si je rychle zmínit, ať se po nich popřípadě mrknete v obchodech a stanete se pro toto chladné období naprosto přitažlivou.

Jsou libo kardigany ke kotníkům?

Nejoblíbenějším kouskem, který je hlavně v malých velikostech bezmezně vyprodaný a který se nestíhá dodávat, je kardigan ke kotníkům. Takové dlouhé kardigany opravdu neseženete jen tak někde, protože jsou opravdu nedostatkovým zbožím.

Jedná se o velice stylový kousek, který se nejčastěji nosí ke krátké bundičce. Ano, krátké bundičky, většinou křiváky, se dokonale hodí k těm dlouhým svetrům, které nám zabezpečují ledviny. Kardigany ke kotníkům se nebojte kombinovat jak s teniskami, které se před podzim ještě vynosí, ale také i s oblíbenými chelsea botami, které jsou hitem letošního podzimu.

A k tomu lacláče!

Ke kardiganům s délkou ke kolenům se fantasticky hodí i lacláče. Tento nadčasový kousek známe hlavně z dětství, kdy jsme ho nosit zrovna dvakrát nechtěli, nyní ho však dlouho hledáme v obchodech, protože ho zkrátka chceme. Jenže i tento kousek je už delší dobu vyprodaný a nestíhá se dovážet, protože je zkrátka vždycky ještě z krabice hned fuč.