Kozačky nejsou pouze v černé variantě

Kozačky nejsou pouze v černé variantě

Barvy se v módě projevují různě. Především je nacházíme na různých druzích oblečení, ale volíme je pouze tehdy, kdy se nám stoprocentně líbí. Navíc každé roční období v sobě nese určitou barvičku, a tak se není čemu divit, když se jednoho krásného dne potkají na ulici dvě slečny, které mají naprosto totožný look. Zejména nyní na jaře je barev okolo nás habaděj a móda navíc udává to, že pestrosti se meze nekladou, a to zejména v módním odvětví. Pokud si tedy neoživíte svůj šatník barevnějšími kousky, nemůžete předpokládat, že se setkáte s pozitivními ohlasy z řad nákupních maniaček.

Navíc barvy se nepromítají jen do oblečení, ale také především do obuvi. Pokud nevíte, jak rozzářit svůj look, zkuste to právě s obuví. Nemusíte se však děsit, že při nynějších chladných ránech budete muset chodit v pestrobarevných balerínách, v nichž vám bude přece jenom trochu chladněji. Stačí vytáhnout aktuální zimní trend, který se neřadí zrovna k těm nejteplejším variantám. Zkuste to s kozačkami nad kolena, které jsou vyrobeny z trochu lehčího materiálu, než je známe. Ovšem uvědomte si, že tyto kozačky neexistují jen v černé variantě, jak si velká řada z vás myslí. Zkuste svůj denní look oživit právě barvičkami, kterými budou oplývat právě kozačky.

Bordó barva u kozaček jednoznačně vede!

Nejoblíbenější jinou barvou než je černá, je na kozačkách takzvaná bordó barva. Jedná se o odstín červené, který se nosil zejména na podzim. Pokud však i nyní na jaro budete nosit vyvýšené kozačky, je jasné, že se tato barva bude skvěle hodit, protože je jako stvořená pro chladnější počasí. Skvěle vás navíc tento typ bot může ochránit v počasí, kterého se během jara samozřejmě také dočkáte, a sice před nečekanými dešti a velký větrem, který vám bohužel znepříjemní den, a to nejen díky tomu, že vám rozhodí účes, ale že se budou i teploty pohybovat celkem nízko.