kožené bundy

Proč jsou kožené bundy na mužích tak sexy?

Pánové, pokud nevíte v čem vyrazíte jarním dnům naproti, vyzkoušejte kožené bundy. Ženy se totiž shodují na tom, že jsou zatraceně sexy. Jak vybírat koženou bundu a zda-li sluší opravdu všem mužům se dočtete v tomhle článku.

Rebel každým coulem a to nemusíte mít ani motorku!

Kožené bundy jsou nepostradatelným módním kouskem oblečení každého rebela. Nebo snad oni rebelové a padouchové ve filmech nosí něco jiného? S větrovkou to není ono, svůj pověstný tvrďácký look dostanou teprve až potom, co se navlečou do kůže. A ruku na srdce – pěkný chlap v kožené bundě vedle sebe nemusí mít ani naleštěnou motorku, aby u žen zabodoval. Původně byly kožené bundy určené především pro motorkáře – jejich střih měl zabránit profouknutí větrem. Pak se ale z kožené bundy stal trend a chlapi ji začali nosit i v dobách, kdy netočili budíky svých strojů. Jak ale koženou bundu vybrat a čeho se při nákupu vyvarovat?

Nákup kožené bundy musí být promyšlený

Že je něco úplně jiného, když jdete kupovat větrovku na hory a koženou bundu poznáte hned v prvním obchodě. A proto všem mužům doporučujeme vzít si k sobě ženu, která jim s výběrem pomůže. Kožená bunda musí na rozdíl od větrovky dobře sednout. Chlap se v ní musí cítit pohodlně a musí v ní i dobře vypadat. Bunda musí být jako jeho druhá kůže.  Při nákupu kožené bundy doporučujeme nešetřit. Do peněženky si vezměte klidně i 6.000 Kč! Zdá se vám to moc? To si nemyslíme,  protože budete-li o svou koženou bundu dobře pečovat, vydrží vám klidně i celý život. A to je pak bunda panečku! Doprovodí vás na všechny vaše významné i méně významné akce, zkrátka s ní prožijete dobré i zlé.

Vybírat můžete kožené bundy v nejrůznějších barvách – jednobarevné černé, hnědé a nebo sportovní s bílými pruhy podél ramen. Šetřit nemusíte ani na cvočkách a spřežkách, které se na kožených bundách často objevují. A co vy? Vykročíte jaru naproti v kožené bundě?