Minimalismus vede i u šperků

Minimalismus vede i u šperků

Pakliže procházíte ulicí a všímáte si okolních procházejících lidí, pak jistě často zaregistrujete zajímavý kousek, který většina lidí na sobě má. Jedná se hlavně o minimalistické vzory nebo minimalistické obrázky, které se doslova usmívají na jejich tričkách nebo šatech. Nejedná se však o puntíky nebo proužky, s čím se setkáte, ale většinou se udivujete tomu, jak někdo může nosit třeba minimalistické hamburgery, hranolky nebo jiné podobné jídlo či zvířata na svém oblečení. Minimalismus však nevede jenom u oblečení, ale setkáte se s ním hojně hlavně u šperků.

Ještě donedávna jsme byli svědky toho, že masivní šperky lámaly rekordy v prodejnosti. Jenže dnes už tomu tak dávno není. Masivní šperky už ani zdaleka nejsou tak vkusné, jak bývaly kdysi. Jistě, je to škoda, ale samozřejmě se dál nosit můžou, ovšem pokud chcete být styloví, měli byste dát přednost trochu jinému druhu šperků, a sice minimalistickým šperkům. Nejlíp uděláte, když si koupíte klasický obyčejný řetízek, na němž bude nějaký přívěsek v naprosto bláznivém tvaru.

Nebojte se nosit jídlo na svém krku!

Podnadpis zní jistě zajímavě, ale je to opravdu tak – neměli bychom se v dnešní době, kdy je móda opravdu velice zajímavá, bát nosit jídlo na svém krku. V mnoha obchodech dnes najdete vážně unikátní řetízky, kdy jejich přívěšek je například ve tvaru hamburgeru nebo třeba ve tvaru brýlí či jiných věcí (není to jenom o jídle).

Kde takové řetízky seženu?

Pomalu ale jistě se začínají dostávat i do mnoha obchodů.  Ovšem jestliže chcete zaručeně řetízek najít a koupit, zaběhněte do nějakého obchodu jen a pouze s bižuterií. Mimo to si můžete zkusit takový řetízek i objednat, a to například z klasických obchodů z Číny – Wish, Ebay nebo Aliexpress. Sice dodání bude trvat trošku déle (zhruba čtrnáct dnů až tři týdny), ale pokud se vám daný řetízek nebude na první pohled líbit, pak těch dvacet korun jednoznačně oželíte – v obchodech s bižuterií za ně zaplatíte rozhodně mnohem více.