Nadčasové dámské boty

Nadčasové dámské boty pro každou příležitost

Některé ženy tvrdí, že bot není nikdy dost. Je super mít pestrý botník, protože boty oživí jakýkoliv outfit. Usnadněte si situaci a nezapomínejte na nadčasové klasické boty, které by měla mít každá žena v botníku. Dámské boty patří hned vedle kabelek mezi nejoblíbenější kousky šatníku mnoha žen. Dámské boty, které jsou nadčasové, jsou vděčnými kousky. Drží se na trhu světové módy již mnoho let a ještě také pěkně dlouho budou. Jimi tedy rozhodně nic nezkazíte a budou se vám hodit ke každému outfitu.

Správné lodičky

Ze společenských nadčasových kousků bot hned na začátku můžeme mluvit o klasických lodičkách. Lodičky by rozhodně měly mít o něco užší špičku, nikoliv kulatou. Ta vám totiž opticky prodlouží nohy.

Naopak zakulacená špička chodidlo na první pohled deformuje. Podpatek bychom měli vybírat opravdu s rozmyslem. Mají to být boty, které skutečně vynosíte. Budete v nich i na nich muset vydržet třeba celý den v práci nebo celou noc na plese či na jakékoliv jiné společenské události. Ideální výška podpatku u takových lodiček je asi 8 cm. Vyšší jsou sexy nepohodlné, nezdravé a není to na celý den. Nižší zase ztrácí šmrnc. Vždy záleží na vašich preferencích.

Barva a styl

Co se týká barev, vsaďte na klasický barevný základ. Černé lodičky se hodí téměř ke všemu a na jakoukoliv příležitost. Jsou rozhodně naprosto nadčasové. Krémová nebo starorůžová je také velmi snadno kombinovatelná ke světlejším outfitům. Nebojte se ani červené barvy, která zvýrazní každý outfit. Bílá barva na lodičkách není nutností a spíše se hodí pro nevěsty.

Další dobře kombinovatelnou barvou je i hnědá, tmavě modrá či vínová. Tento základ rozšiřujte o zajímavějšími kousky. Výborné jsou barvy pastelové, jako je světle růžová, světe modrá, tyrkysová, mentolová nebo pastelová žlutá. Rozzáří každý outfit a upoutají na sebe velmi elegantně pozornost. Odvážné ženy mohou vsadit i na metalické barvy, jako je růžové zlato. Pozor u třpytek či flitrů, které ž musíte jemně a vhodně ladit.