Náramky pro duši nejsou jen obyčejnými módními doplňky

Náramky pro duši nejsou jen obyčejnými módními doplňky

Hledáte dárek pro blízkého člověka, který by však nebyl jen a pouze obyčejným dárkem, ale který by měl nějaký hlubší význam? Pak stojí za zvážení náramky z minerálů, které už dávno nejsou jen věcí, kterou ocení ženy parádnice. Nosí je i pánové, přece jenom se vyrábí z tmavých drahých kamenů čili nijak neubírají na mužnosti daného jedince. Tento módní doplněk nejen, že krásně vypadá, ale také se říká, že má zdraví prospěšné účinky. Jestli je to pravda, to už musí posoudit každý člověk individuálně. 

V sílu minerálních kamenů se věří už od nepaměti

Je ale pravdou, že v sílu drahých kamenů se věří už od nepaměti. V minulosti se sice nenosily na zápěstí ruky, jako je tomu dnes, spíše tvořily přívěsek na krku nebo byly oblíbeným amuletem, který se nosil po kapsách.

Za léčivý je označovaný především proto, že lidé v jeho sílu věří. Není tajemstvím, že víra umí být opravdu mocná a silná, pakliže na ni upneme veškerou svou pozornost. 

Z jakých kamenů se náramky z minerálů vyrábí?

Co se však od dob dávno minulých nezměnilo, tak kameny, z nichž se náramky z minerálů vyrábí. Jedním z nejčastější používaných je citrín, který má působivou žlutou barvu. Vyzařuje příjemné teplo, také zdraví a oplývá nadměrnou svěžestí. Jeho úkolem je povznést myšlenky a rozvinout lidskou osobnost. 

Pánové si své náramky vyberou spíše z morionu, který se pyšní vysokou intenzitou a hloubkou. Je zbarvený do tmavě hněda a umí vyléčit všechno staré a nepotřebné. Nezáleží na tom, jestli mluvíme o nemocech nebo o vztazích, které už dávno skončily. Cílí na staré a nepotřebné obecně. 

Za jeden z nejzajímavějších minerálních kamenů je považován ametyst, který má člověka navést k vyššímu duchovnímu poznání. Podporuje člověka v jeho tvořivé práci, probouzí v něm intuici, která nás dokáže navést na správnou cestu.