Móda a džínovina

Nestárnoucí džínovina!

Džínová móda je stále tady a asi i dlouho zůstane. Určitě každý z nás doma najde něco z džínoviny. Ať už to jsou kalhoty, košile, bunda, sukně. To svědčí o tom, jak je tento styl oblíbený a nestárnoucí. Je pravda, že se mění střihy, ale látka zůstává stále stejná. Ale jak tyto kousky nakombinovat, abychom to nepřehnali ve snaze o dokonalost?

Kouzlo barev

Začněte kombinovat nejdříve lehčí kousky. Vyzkoušejte nejdříve klasiku, kterou známe všichni. Modré džíny s bílou riflovou budou (nebo opačně bílé kalhoty modrá bunda). Pokud outfitu chceme dát elegantnější ráz vyzkoušejte místo bundy sako. Nebo černé džíny se světle modrou džínovou košilí.

Doplňky

Pokud jste oblečená celá v denim módě, není třeba volit taktéž i doplňky. Ba naopak bychom se těmto doplňkům měli obloukem vyhnout. Zvolte například kožené doplňky.

Síla odstínu

Každý by si měl uvědomit, na co chce na své postavě upozornit a co se zase naopak třeba trošku zakrýt. Čím světlejší odstíny denimu tím větší zvýraznění dané část těla, na které se látka nachází. Tmavší odstíny naopak postavu zúží.

Roztrhané džíny

Tyto džíny jsou letos velmi moderní. Ale je třeba dát si pozor, kde v nich chceme vyrazit. Na formální akce se tento styl nehodí. Proto je zvolte spíše na uvolněné posezení s přáteli či na procházku.

Šaty

Pokud se vám líbí být celá ve stylu denim, ale bojíte se kombinovat jednotlivé kousky, zvolte riflové šaty! V obchodech narazíte jak na sportovní, tak i elegantní střihy ve všech možných délkách. Pokud jste štíhlejší postavy nebojte se volných střihů.

Džínová móda se dostala už i k těm nejmenší. Můžeme se tedy sladit s našimi dceruškami či synáčky ve stylu nejmodernějším.