Oversized móda

Oversized móda, znáte ji?

Říká vám něco Oversized móda, a nebo netušíte o čem je řeč? Tento pojem člověk začíná slýchávat stále z více stran. Pokud tedy netušíte, co se pod tímto pojmem ukrývá, pojďte si ji s námi představit.

Co to tedy je?

Jedná se o oblečení, které je o pár velikostí větší, než je potřeba. A ano je to účel, a ne pouze nesprávný výběr či neznalost své velikosti. V tomto je ukrývá kouzlo Oversized módy. Pokud odhadnete správně tu větší velikost a dobře to nakombinujete s ostatním oblečením budete opravdu vypadat skvěle.

Šaty

Šaty z tohoto stylu módy jsou snad pro horké léto tou nejlepší volbou. Jsou volné, takže to znamená, že i vzdušné! Jelikož nejsou přiléhavé zakryjí i nedostatky, které nechceme ukazovat světu na obdiv. Takže pokud vás trápí větší bříško, tyto šaty jsou skvělá volba.

Kalhoty

Jsou typy kalhot, které by měly být přiléhavé a dokonale padnout vaší postavě. Že máte velký problém takové najít? Tohle ale není problém v Oversized módě. Kalhoty mají volný střih tudíž zalichotí každé postavě. Ale dejte si pozor, abyste to s velikostí nepřehnali a nepřidali si kila navíc.

Svetry

Představte si chladný letní večer. Co si vzít na sebe, abychom se cítily pohodlně dámě? Odpovědí na tuto otázku je svetřík z Oversized módy! Tento svetřík bude báječný i na podzimní či zimní dny. Zvolte k němu úzké kalhoty, jako jsou například legíny či úzké džíny.

 

Zalíbila se vám tato móda? Nebojte si ji jít vyzkoušet a případně se poradit s výběrem velikosti. Uvidíte, že si Oversized módu zamilujete.