tašky

A pak že chlapi nepotřebují kabelku – zaměřeno na pánské tašky!

Dámská kabelka byla, je a nejspíš vždycky tak trochu bude terčem posměchu pro pány. Prý, nač ji tolik potřebují, když lze vše potřebné vzít do kapes?  Ne všechno se však do nich vleze, a proto chytří muži před vybouleninami v kapsách upřednostní stylové pánské tašky, které jsou nejen praktické, ale také velmi působivé. S jakou taškou dnes muže přistihneme?

I muži milují pohodlí pánských tašek

I ti nejotrlejší muži už začínají nosit pánské tašky, všimli jste si? Nejspíš přestává být trendem mít všechno po kapsách,a proto můžeme muže čím dál tím častěji přistihnout ne jen s taškou na notebook či ledvinkou, nýbrž i s velmi elegantními pánskými taškami, do kterých se jim vleze vše potřebné. Nejobvyklejší taškou je ta přes rameno. Pánové ji milují neboť ji mohou lehce přehodit přes rameno a přitom vyřizovat spoustu věcí, aniž by svou tašku někde neustále zapomínali nebo v tom horším případě s ní zápasili. Tašky přes rameno nemusí být nijak velké a vyrobené mohou být z nejrůznějších materiálů.

Pro elegantní look však doporučujeme kožené tašky nebo alespoň tašky z koženky, které se hodí i k formálnějším příležitostem. Muže v obleku by pak na porady a jednání měla doprovázet tak zvaná aktovka – tu opět seženete v nejrůznějším provedení. Nosí se v ruce a její největší předností je spousta úložného prostoru, který muži nabídne. Ten si pak může být jistý, že ve své aktovce najde vše, co pro svou práci a nejen pro ni potřebuje. V neposlední řadě jsou tady pánské batohy – ty sportovní si však nechte jen na hory. My mluvíme o moderních batozích, které pro svůj vzhled a trendy provedení dokážou doplnit téměř jakýkoliv outfit.

Jaké značky pánských tašek se perou o mužskou přízeň?

Nabídka pánských tašek je opravdu rozsáhlá a nebojíme se tvrdit, že pomalu, ale jistě dohání svět ženských kabelek. Jaké značky však opravdu stojí za pozornost? To záleží hlavně na vašem stylu, finančních možnostech a vaší náročnosti. Pokud žádáte kvalitu a eleganci, doporučujeme sáhnout po některé pánské aktovce značky Dragon, FRANCO BELLUCCI nebo Monarchy. Žádáte-li originalitu a hravost, využijte některou z nabídek retro tašek a batohů, se kterými se neztratíte ani v dnešním moderním světe.

Nezapomínejte na to, že i na svůj batoh či tašku můžete mít své extra nároky, a proto se neuspokojte jen tak s něčím. Třeba potřebujete elegantní a přitom voděodolný batoh a v tom případě bychom vás odkázali na ten s názvem UCON HARVEY, který zastupuje oblíbené roll-up batohy. Pánské tašky jsou velmi oblíbené, a pokud vedle sebe stále ještě vídáte muže bez nich, nejspíš to znamená, že dosud svou vysněnou pánskou tašku nenašli.