pěřové bundy

Péřové bundy – ano nebo ne?

Jelikož je podzim, tedy nové období, nová sezona, na pulty v obchodech se dostávají nové trendy, které stojí za to si koupit. Mezi nimi se však opět ukazují i takové kousky, s nimiž jsme dobře obeznámeni, protože je známe z minulého roku. Jsou ale letos stejně tak populární jako vloni nebo letos je máme raději nechat ležet ve skříni, popřípadě na pultech obchodů?

Mezi kousky, které aktuálně najdeme na pultech obchodů a které jsme mohli zaznamenat v obchodech už vloni, bychom měli zařadit třeba džínové bundy s kožíškem. Tento kousek je sice už z loňska, ale letos nabyl na takové síle, že letos se bez něj rozhodně neobejdete. Koupit by si ho měly nejen ženy, ale také pánové. Vloni jste o ně takřka ani nezavadili, letos je ale najdete naprosto všude. Nejvíce jich mají asi v obchodech značky ZARA.

Dalším kouskem, který známe z loňska, je taky péřová bunda. Letos se na toto téma vedly poměrně dlouhé diskuze, protože tento kousek měl své nepřítele, ale i své nadšence. Pro někoho je péřová bunda sice možností, jak se nejlíp zahřát, ale je to taky kousek, který poměrně zvětšuje – bohužel objem na těle nedělá takový dojem, jako u vlasů. Pojďme si nyní říct, jestli se ji letos vyplatí koupit nebo jestli raději máme sáhnout po jiném typu bund.

Jsou sice na pultech obchodů, ale nechte je tam raději ležet

S péřovými bundami se letos opravdu velice hojně setkáte v obchodech, ale i když budou mít vkusnou chlupatou kapuci, nechte ji tam, kde na ni narazíte. Chlupaté kapuce oceňte raději u delších parek, ale rozhodně ne u těchto péřových bund. Jak už vloni nebyly tyto bundy z většiny zrovna oblíbené, letos nejsou oblíbené už vůbec, protože už jsou zkrátka „out“.

Co volit místo péřové bundy?

Místo ní raději volte nyní velice populární kabáty rovného střihu, které jsou posázeny kytičkami. Kytičky obecně jsou velice stylové a rozhodně byste se jich neměli bát. Jestliže ale chcete spíše klasickou bundu, pak si kupte například barevné křiváky nebo dlouhé bombery, které jsou délkově až pod zadek.