tantra masáž

Tantra masáž jako recept na štěstí

Co kdyby nám byli lékaři schopní předepsat recept na štěstí? Nejspíš bychom v tomto případě vzali lékárny útokem. No ne? Může být! Ale namísto do lékárny, kde by vám nabídli maximálně pilulky s krátkodobou působností a v tom lepším případě placebo, zamiřte do studií, která nabízejí tantra masáže. Tantra masáž slibuje maximální uspokojení. Tak proč ji nevyzkoušet?

Tantra – o trochu více intimnější masáž

Když má kolegyně Klára přispěchala do kanceláře, úplně zářila. Nehledě na osazenstvo kolem ihned začala vyprávět o nevšedním víkendovém zážitku. Byla na tantra masáži a prý se to s ničím nedá srovnat. Takový dvouhodinový prožitek s úplně cizím člověkem prý ještě nezažila. V té chvíli jsem se maličko červenala, protože jsem o tantře věděla jen svrchovaté informace a představovala jsem si pod tím více-méně sexuální styk. Má kamarádka Klára mě však vyvedla z omylu. Žádný sex, jen příjemné dotyky a objevení sebe sama. Vzhledem k tomu, že pozitivní energie Kláře vydržela až do odpoledne, rozhodla jsem se jí sama vyzkoušet a přiznávám. Měla pravdu.

Frustrace je v dnešní době na denním pořádku

Frustrace je v dnešní době na denním pořádku. Neustále někam spěcháme a honíme se za vyššími cíli, že nemáme čas na to vnímat, co se děje s naším tělem a naší sexualitou. Přitom vedle sebe kolikrát máme partnera, se kterým žijeme nějakou dobu a kterému se tudíž  můžeme maximálně otevřít, ale neuděláme to. Místo toho si nanejvýš odbudeme své povinnosti, aniž bychom se opravdu uspokojili. A právě tantra masáž slibuje příjemnou změnu. Pomáhá se zastavit, vnímat, cítit, prožít. Vyzkoušet si ji můžete sami nebo v páru s partnerem. Tantra masáž byste měli vyzkoušet ještě dříve než vstoupíte do manželské poradny,co vy víte, třeba už ji potom nebudete potřebovat.

Tantra není jen masáž, je to učení o lidském těle a sexualitě, které nám pomáhá dosáhnout lepších prožitků. Může být tudíž receptem na štěstí v dnešní uspěchané době.