Módní bundy

Tlusté a lesklé, přesně tak mají vypadat stylové bundy

Móda je v dnešní době poměrně rozmanitá. Pokud budete chtít letos zaujmout, budete muset obléknout extravagantní kousky. Letošní rok totiž bude především o nich. I když nás v současné době zajímají především letní kousky, vyplatí se vědět, jaké bundy se budou nosit na podzim či na zimu. Pokud si je zakoupíte už dnes, budete mít už nyní vystaráno. Navíc i v létě či na jaře nás čekají chladnější dny, během kterých se bundy budou hodit. Otázkou tedy je, jaké bundy budou letos stylové?

Loňský rok byl především o kabátech nebo o džínových bundách. Letošní rok bude o něčem zcela jiném. Letos budou vést zejména zmiňované extravagantní kousky. Co se týče konkrétních podob bund, vyniknete hlavně s tlustými a lesklými bundami.

Péřovky budou letošním trendem

Letošní rok se ponese ve znamení péřovek. Právě tyto bundy jsou nenáviděné, ale zároveň i velice oblíbené. Do jaké skupiny se zařadíte vy? Budou pro vás péřovky elegantním kouskem nebo spíše druhem oblečení, kterému se vyhnete obloukem?

Co se týče barev, zaujmete především s pestrostí. Nevyhýbejte se péřovým červeným bundám ani žlutým, vždyť právě takové jsou nejkrásnější.

Lesk na scénu

Kromě péřových bund zaujmete s bundami, které se budou lesknout na míle daleko. Lesk se stal populární i vloni, kdy jsme si kupovali hlavně lesklé boty v různých kovových odstínech. Letos svět zaujmete lesklými bundami. Můžete si koupit lesklý bomber nebo kabát. Záleží na tom, který se vám bude nejvíce líbit. Ve stříbrných bundách budete vypadat trochu jako kosmonauti, kteří se chystají do vesmíru. Zlatá barva připomíná sportovní kombinézu a bundy v měděné barvě si zamilují zejména ti, kteří se mezi stříbrnou a zlatou nemohou rozhodnout.

V kovových barvách si budete moct letos koupit nejen bundy či boty, ale i kabelky, peněženky, šaty nebo svetry.