Místo kozaček tenisky

Místo kozaček vytáhněte tenisky!

Konečně je po letošní doslova šílené zimě. Ta se letos opravdu vyznamenala, protože sníh nám sahal po kolena, náledí nezpůsobovalo problémy pouze na silnicích, ale také na chodnících, kdy se chodci chtěli dostat do práce, do obchodu, do školy nebo jen na zastávku městské hromadné dopravy. Teploty sahaly tak nízko, že nám sopel umrzal u nosu hned potom, co jsme vyšli z domu ven. Vlasy nám mrzly i pod čepicí a my se jen modlili, ať už konečně přijde obleva a takové teploty se začnou rychlostí blesku zvyšovat. To se také stalo. Už tu máme pomalu duben a jaro je tu v celé své parádě. Možná byste se měli zamyslet nad tím, zda už konečně v tak teplém počasí nezkusíte změnu šatníku, která samozřejmě souvisí se změnou ročního období. Není důležitá však pouze změna šatníku, kdy se rozhodnete zimní bundy schovat hluboko do skříně, ale také myslete i na svůj botník, kde dochází k další velké obměně. Na scénu se totiž vrací opět tenisky!

S teniskami se nejhůře loučí před zimou a nejraději vítá začátkem jara

Každý z nás si jistě pamatuje konec listopadu, kdy jsme se museli rozloučit s našimi velmi pohodlnými teniskami. Konečně jsme se dostali do jejich chození, ale zase jsme je museli na tři měsíce odložit. Mnoho lidí, zejména teenagerů, tenisky či botasky nosí i během zimních měsíců, ovšem letošní zima je opravdu dohnala do takových koutků, ve kterých neměli na vybranou – buď si koupit kozačky, nebo umrznout během několika minut. Zvolili si tedy kozačky a ty konečně mohou zase odhodit. Čas tenisek je opět tady!

Nejvíce zaujmete s teniskami s kamínky

Největší trendem letošního jara v oblasti obuvi jsou tenisky, které jsou posety kamínky. Jedná se o levné aplikace, které vám jistě za chvíli upadnou, ale hit je hit. Mnoho lidí, kteří nevědí, kam s penězi, investují do svých tenisek, které si posejí skutečnými drahokamy. Pokud tedy najdete člověka, který hledá svůj kamínek od boty, hledejte s ním, protože určitě naleznete poklad.