Proužky jsou stále v kurzu

Proužky jsou stále v kurzu

Módní trendy se mění rychlostí blesku. Někdy si říkáme, že je změna mnohem rychlejší než doba, během které se mění roční období či počasí, jež je naprosto nepředvídatelné a mnohdy si z nás dělá legraci. Jenže móda za sebou někdy nechává dokonce takové novinky, které ožijí na věčnost. Jistě, někdy se móda zrovna netrefí a přinese na trh něco, co je sice rychle z pultů obchodů vyprodáno, ale zároveň asi po čtrnácti dnech se tato koupě zdá jako vyhození peněz, protože kousek už je jednoduše zase „out“. Než tedy něco koupíme, měli bychom se zamyslet nad tím, jestli to bude nebo nebude nadčasový kousek. Pouze za ně se totiž oplatí utrácet opravdu velké peníze.

Mezi takové nadčasové kousky patří jednoznačně džínová bunda, kterou čeká velké období. Sice jsme se s ní mohli setkat i v zimě, kdy taková bunda byla inovována s kožíškem uvnitř, ale skutečná sezona je až nyní – při teplejším počasí. Konečně ji totiž budeme moct nosit jen tak, bez další bundy na ní. Dalším doslova už nadčasovým stylem je ten formální styl, to se týká tedy lodiček, úzkých sukní, úzkých kalhot a také i sak. Tyto kousky opravdu nestárnou. Nestárnoucí jsou také i určité vzory, které se taktéž řadí mezi ty nadčasové.

Jedná se o nekonečně skvělé proužky

Pruhy a proužky! To je jednoznačně něco, co bude vždy v kurzu. Pokud nejste zrovna majiteli příliš štíhlé postavy, právě proužky vás naštěstí zachrání. Chce to jen zvolit správnou tloušťku tohoto vzoru, a i když tedy nejste zrovna štíhlí, jednoznačně s nimi štíhlí vypadat budete. Vždyť klamat na pohled – to není nic zlého.

Velmi populární se staly nyní i pruhované dlouhé maxi šaty. Ty budete moct také konečně vytáhnout a probudit ze zimního spánku. Nemyslete si však, že byste měli volit pouze černobílou kombinaci. Není to pouze o černé a bílé barvě. Nyní vedou zejména pestré barvy, tak se je nebojte použít ani u proužků. Vždyť trendy se dají kombinovat!