kšiltovky

Co si třeba pořídit kšiltovku pro jarní období?

Módní trendy se mění tak rychle, jako se mění roční období nebo počasí. Nestihneme ani mrknout okem, natož si koupit nějaký nový kousek, a už je na pultech v obchodech nějaká novinka, která nás naprosto nadchne. A tak není žádné jiné cesty než té, na které si kousek koupíme, protože chceme skoncovat se sny, ve kterých se nám o novince v módní branži doslova zdá. Bohužel jen málokdy narazíme na takový trend, který se stává takzvaně nadčasovým, což znamená, že se nejedná o vyhozené peníze oknem. Bohužel opravdu jen někdy narazíme na takový kousek. Většinou si zvolíme ten, který se nám po několika týdnech přestane líbit. Nu což, tak jsme se spletli a příště budeme chytřejší.

Nyní máme však velké štěstí, protože móda přinesla do světa trendů takové kousky, z nichž nadčasovost přímo srší. Jedná se zejména o klobouky, které se drží na žebříčku nejoblíbenějších doplňků už nějaký ten pátek. Následují ho pak kšiltovky, jež jistě musíte mít. Tento kousek vám totiž doladí snad každý look.

Nejen značkové typy kšiltovek letí

Pokud si myslíte, že jste v kurzu pouze s těmi kšiltovkami, které mají na sobě napsanou oblíbenou značku, jste na omylu. Sice jsou nyní velmi oblíbené především ty, které nesou značky NY nebo LA, ale nejedná se o jediné trendy kšiltovky. Určitě neuděláte chybu ani s těmi, které najdete v běžných obchodech, jako je například H&M nebo Reserved. Většinou naleznete tuto pokrývku hlavy v semišovém provedení, což je taktéž velmi vkusné. Ať už tedy narazíte na jakoukoli kšiltovku, mějte na paměti, že s každou budete v kurzu. Jistě ji doplníte také ke všemu. Není „in“ pouze k džínům, topu a k teniskám, ale také ke sportovním šatům a ke Converskám. Rozhodně se nebojte tento doplněk kombinovat s různými kabelkami. Nejlépe však uděláte, jestliže si zvolíte trendy batůžek v menší velikosti. Těch je na pultech obchodů také habaděj, a tak se nebojte, že byste si nevybrali. Jen si dejte pozor – jsou vždy brzy fuč.